انجمن افسردگان گمنام ایران

 

به افسردگان گمنام خوش آمدید

 

انجمن افسردگان گمنام به منظور ارائه راهکارهایی برای افراد افسرده در هر سنی تشکیل گردید. این برنامه هم برای کسانی که افسردگی مزمن دارند و هم برای آنهایی که به تازگی جهت عوارض ناشی از افسردگی تحت درمان قرار گرفته اند ، مفید است. همچنین این برنامه با آموزش و ایجاد یک جمعیت حمایتی و مراقب از طریق گروههای حمایتی به طرز موفقیت آمیزی از بازگشت افسردگی جلوگیری می‌کنند. این برنامه در واقع از عود دوباره افسردگی پیشگیری می‌کند. همچنین با ترویج اطلاعات و منابع مفید برای کسانی که از افسردگی رنج می‌برند از تکرار اشتباهاتی در فرد افسرده جلوگیری به عمل می آورد. این برنامه در قالب گروههایی خودیار به افرادی که افسرده هستند پیامهایی را منتقل می‌کند.
 
آغاز راه
هر سفری در زندگی با اولین گام آغاز می شود . امروز شما یک گام بزرگ برداشته اید . گامی که به رشد شخصیتی و آرامش می انجامد. افسردگی تجربه ای است که ما نمی توانیم از شرش خلاص شویم. تجربه ای که نیازداریم  بر روی آن کارکنیم و به زمان احتیاج داریم. در افسردگان گمنام بر این باور هستیم که قبل از شروع احساس تغییر و دیدن این تغییر، لازم است به طور منظم در جلسات حضور یابید.
ما دریافتیم که اگر خواهان تغییر و شروع یک حس بهتر هستیم باید بهای آن را در زندگی مان بپردازیم و شروع به تغییر دادن نحوه ی فکر، احساس واعمالمان کنیم.
ما درمانهای معجزه آسا و راه های میانبر نداریم. از شما تقاضا داریم که به خودتان فرصت دهید و به طور منظم به جلسات بیایید، باآسانی و آرام آرام اختیار و کنترل زندگی تان را به دست خواهید گرفت. کنترل زندگی به این معنی است که خودتان بخواهید وتصمیم گیرنده زندگی خود باشید، نه آنکه تنها بنشینید و به افسردگی اجازه دهید  شما را به انزوا برده و احساساتتان را تحت اختیاروکنترل خودش بگیرد.

 

به افسردگان گمنام خوش آمدید

 

اکنون اگر تمایل داشته باشید می توانید ازحمایت توام با عشق گروه بهره مند شوید.
ما نیز مانند شما بودیم. اگر بر روی اصول معنوی افسردگان گمنام کار کنید نتیجه خواهید گرفت.
افسردگان گمنام بر این باور است: کسی که به گروه مراجعه کرده و تمایل به تغییرهم دارد،اختیار این را پیدا خواهد کرد که هر زمانی که مایل بود شروع به تغییر  کند.
آمدن به یک گروه خودیار مانند پوشیدن کفش های نو است. ابتدا ممکن است کمی سخت به نظر بیاید اما اگر ناامید نشوید و مدتی به پوشیدن آن ها ادامه دهید، مانند کفش های قدیمی تان می شوند.
افسردگان گمنام نیز چنین است. به جلسات بیایید کم کم به آن علاقمند می‌شوید.افسردگان گمنام با نیرو و امیدی که در آن پیدا می‌کنید شما را رشد خواهد داد .

 

از شما دعوت میکنیم در جلسات آنلاین زوم انجمن افسردگان گمنام با ما همراه باشید.

………………………………………

 تلگرام اطلاع رسانی افسردگان گمنام